Novinky PI

  Najlepšia pozvánka na Svetový pohár do Jasnej

  Skvelé výkony Veroniky Velez-Zuzulovej a Petry Vlhovej sú tou najlepšou pozvánkou na Svetový pohár ktorý sa na Slovensku pôjde po vyše 30 rokoch 5. a 6. marca 2016 v Jasnej. Za prvých 5 dní od spustenia predaja sa predalo viac ako 300 lístkov. Organizátori chcú dievčatám doma vytvoriť silnú divácku podporu.

  ,,Veronika aj Petra odštartovali túto sezónu naozaj fantasticky, akoby naozaj všetkým fanúšikom na Slovensku chceli poslať pozvánku na preteky v Jasnej. Za organizátorov musím obom dievčatám nielen zablahoželať, ale aj poďakovať, lebo toto je naozaj ten najlepší marketing pretekov. Veronika sa úlohy ambasádorky Svetového pohára v Jasnej zhostila naozaj najlepšie, ako mohla a v Petre jej vyrástla dôstojná nasledovníčka“ komentoval výsledky Slovenských reprezentantiek Bohuš Hlavatý, predseda organizačného výboru.

  ,,Je len začiatok sezóny a preto obom dievčatám všetci prajeme, aby ich forma ešte gradovala a preteky v Jasnej boli nielen vrcholom sezóny, ale aj ich výkonnostným vrcholom. Preto by som chcel všetkých fanúšikov pozvať, aby sme 5. a 6. marca vytvorili takú atmosféru, aby naše lyžiarky cítili, že pretekajú konečne doma“ dodal Hlavatý.

  Organizačný výbor začal minulý štvrtok predaj prvého balíka vstupeniek. Behom piatich dní sa predalo vyše 300 lístkov na oba preteky.

  ,,Toto tempo predaja je milým prekvapením. Pripisujeme ho jednak tomu, že ide o historickú udalosť, veď Svetový pohár prichádza na Slovensko po vyše 30-tich rokoch, priaznivo nastavenej cenovej hladine lístkov a samozrejme úspešnému vstupu do sezóny oboch našich reprezentantiek,“ komentovala Sylvia Artzová z organizačného výboru SP Jasná 2016.

  Lístky sú v predaji prostredníctvom stránky www.gopass.sk. Najlacnejšie lístky budú na státie mimo tribúny v oblasti cieľa, ktoré sa v predpredaji dajú kúpiť už za 5 EUR na jeden deň. Získať sa budú dať aj v samotnom stredisku pred pretekmi, za 15 EUR/deň. Lístok na sedenie na tribúne na jeden deň bude v predpredaji stáť 10 EUR, priamo na mieste 35 EUR.  Rovnaké ceny platia na sobotné i nedeľné preteky.