Horúčka záujmu o lyžovanie stúpa!

Skutočný fanúšikovský ošiaľ rozpútali Petra Vlhová a Veronika Velez-Zuzulová svojimi fantastickými výsledkami. Hoci lístkov na Svetový pohár v Jasnej je zatiaľ dostatok, tie na tribúnu sa vypredali za pár dní. Organizátorom tak pribudli nečakné starosti.

,,Petra a Veronika, zdá sa, majú našliapnuté do doteraz najlepšej sezóny. Je skvelé, že je to práve sezóna, keď ich obe uvidíme na domácom kopci v Jasnej,“ hovorí Bohuš Hlavatý, predseda organizačného výboru. ,,Obrovský záujem o preteky v Jasnej, ktorý tým naštartovali, je skvelý. Na druhej strane, stavia pred nás nové, nečakané otázky“ pokračoval Hlavatý.

Všetkých 400 lístkov na sedenie, je dnes vypredaných tak na sobotný obrovský slalom, i na nedeľný slalom.
Dostupné sú stále lístky v zóne na státie.

,,Dnes tak stojíme pred otázkou, či v stiesnených podmienkach cieľového priestoru v Jasnej ešte dokážeme pridať pre fanúšikov nejaké miesta na sedenie, alebo to technicky jednoducho nebude možné“ popísal nový problém Bohuš Hlavatý.

Lístkov na státie je zatiaľ dostatok. Kapacita hľadiska v priestore cieľa je zhruba 5.000 miest. Kúpiť sa dajú v predpredaji na stránke www.gopass.sk už za 5 EUR na jeden deň. Získať sa budú dať aj v samotnom stredisku pred pretekmi, za 15 EUR / deň.

Preteky Svetového pohára žien v obrovskom slalome a slalome sa v Jasnej budú konať v sobotu a nedeľu 5. a 6. marca 2016.
Ambasádorkou podujatia ja Slovenská reprezentantka Veronika Velez – Zuzulová.