Fun rádio Dohoda na snehu prvýkrát v Jasnej!

Fun rádio Dohoda historicky po prvýkrát na snehu, bude súčasťou programu Svetového pohára v Jasnej.
Organizátori Svetového pohára uzavreli s Fun rádiom Dohodu o mediálnom partnerstve.

,,Festival zábavy od piatku do nedele, ktorého súčasťou sú aj preteky – to je naša predstava o tom, ako by mal svetový pohár vyzerať. Veľká hudobná párty FUN rádia k tomu jednoznačne patrí,“ vysvetľuje Sylvia Artzová, členka organizačného výboru World Cup Jasná. ,,Dobre zorganizovať preteky dnes dokáže veľa stredísk, ale chceme, aby si všetci zapamätali, že najlepšia zábava bola v Jasnej,“ dodala Artzová.

Fun rádio Dohoda na snehu do Jasnej prinesie top slovenských interpretov – HEX, Polemic, Heľenine oči, a Majka Spirita. Premiérovo bude dvorným DJ-om Fun rádia Julo alias Python a sprevádzať budú samozrejme moderátori Junior a Marcel.

Fun rádio Dohoda na snehu začína v sobotu od 12:00 na centrálnom pódiu pred klubom Happy End.
Viac informácií nájdete na stránke www.funradio.sk/dohoda

Súčasťou sobotňajšieho programu Fun rádio Dohody na snehu bude o 18:00 aj verejné losovanie štartových čísel (public draw) na nedeľné preteky v slalome, v ktorom sa v prvej pätnástke predstavia aj Veronika Velez Zuzulová a Petra Vlhová. V sobotu podvečer tak fanúšikovia budú môcť naše reprezentantky pozdraviť a vyjadriť podporu.

V rámci sprievodného programu Svetového pohára je program pripravený už od piatka večera. Začína veľkou párty v klube Happy End, na ktorej vystúpi napríklad RYTMUS & DARA, DJ EKG. V sobotu okrem centrálneho pódia bude vo FAN zóna na Bielej púti na Pisten Bully Stage starať o zábavu DJ Carlo, zábava a animačné programy sú pripravené aj v cieľovej zóne.

Na obrovský záujem o preteky, reagovali organizátori vytvorením niekoľkých zón, kde si budú môcť diváci vychutnať atmosféru Svetového pohár. Pre lyžiarov je pripravená divácka zóna na Priehybe, a držitelia v skipassov budú mať pripravené zóny popri trati. Na novú obrovskú FAN zónu s veľkoplošnou obrazovkou a kapacitou až 5.000 divákov sa premení aj časť zjazdovky Biela púť a niekoľko tisíc fanúšikov sledovať preteky na veľkoplošnej obrazovke na centralnom pódiu priamo v stredisku pri klube Happy End. Tieto dve zóny budú prístupné voľne. Celkovo sú tak organizátori pripravení na 20 – 25.000 návštevníkov v oba pretekové dni.

Preteky Svetového pohára žien v obrovskom slalome a slalome sa v Jasnej budú konať v sobotu a nedeľu 5. a 6. marca 2016.
Ambasádorkou podujatia ja najúspešnejšia Slovenská reprezentantka Veronika Velez –Zuzulová.