180 lístkov do Jasnej!

Takmer dvesto lístkov do cieľovej zóny na oba pretekové dni aj s ubytovaním uvoľnil do predaja Organizačný výbor Svetového pohára v Jasnej. K dispozícii sú aj posledné izby v hoteloch priamo na svahu, len pár metrov od cieľového areálu.

,,Ide o lístky a ubytovacie kapacity, ktoré sme v zmysle pravidiel FIS museli rezervovať pre pretekové tímy a ktoré sa uvoľnili. Preto ich dávame k dispozícii divákom. Keďže v tomto termíne už nemusí byť jednoduché nájsť v okolí Jasnej voľné hotely, lístky predávame v balíčku už aj s ubytovaním,“ vysvetlil Bohuš Hlavatý, predseda organizačného výboru.

Pobytové balíčky, ktoré zahŕňajú aj lístky sa dajú objednať výhradne mailom, na adrese:
accommodation@worldcupjasna.sk

Žiadosti budú vybavované podľa poradia v akom prídu. Ubytovanie je pre záujemcov pripravené v Holiday Village Tatralandia, v Aquaparku Bešeňová (obe zariadenia sú v príjemnej vzdialenosti od strediska Jasná, ale aj v 4* hoteloch priamo v stredisku Jasná, len pár desiatok metrov od trate. Cena balíčka (lístok + ubytovanie) sa bude pohybovať už od 50 EUR na jeden deň.

Každý, kto príde 4. až 6. Marca do Jasnej, bude mať možnosť zažiť unikátne spojenie troch unikátnych akcií, ktoré na Slovensku ešte zrejme nebolo – historicky prvé preteky Svetového pohára na Slovensku po vyše 30 rokoch, vôbec prvý festival FUN rádio Dohoda na snehu a prvýkrát sa koncept JOJ-ka v meste presunie do hôr a predstaví sa v Jasnej.

Od piatka do nedele tak v Jasnej vystúpia RYTMUS & DARA, HEX, Polemic, Heľenine oči, Majk Spirit, Kandráčovci, DJ EKG, DJ Julo alias Python, DJ Jaro Slávik. Sprevádzať budú Junior a Marcel, Adela a Sajfa a preteky komentuje Slávo Jurko.

Pre deti bude pripravená lyžiarska škola, hry a súťaže na snehu s Jurajom Hajdinom. S Rišom Lintnerom a ďalšími známymi hokejistami si deti budú môcť zahrať hokej, basketbal na snehu si zahrajú s najlepšími hráčmi Interu Bratislava a futbal s tímom Sama Slováka. (prihláste sa na joj.sk). Vilo Habo , bude presviedčať, že varí lepšie, ako naše mamy. Priamo na snehu vystúpia tanečníci z Riverpark Dance School, ktorí naučia zopár skvelých tanečných krokov všetkých talentovaných okoloidúcich. Deťom sa bude venovať maskot detskej televízie RIK a známe tváre z obrazovky sú pripravené rozdávať autogramy a zvládnu aj obľúbené selfies. Priame vstupy do živého vysielania spravodajských relácií TV JOJ prinesú atmosféru zo strediska divákom pri obrazovkách.

Okrem cieľového areálu je pre divákov pripravených dostatok zón, kde si tiež budú môcť vychutnať atmosféru Svetového pohára. Pre lyžiarov so skipassom je pripravená divácka zóna na Priehybe a zóny popri trati. Na novú obrovskú FAN zónu s veľkoplošnou obrazovkou sa premení časť zjazdovky Biela púť. Fanúšikovia môžu sledovať preteky na veľkoplošnej obrazovke aj na centrálnom pódiu priamo v stredisku pri klube Happy End. Tieto zóny budú prístupné voľne.

Preteky Svetového pohára žien v obrovskom slalome a slalome sa v Jasnej budú konať v sobotu a nedeľu 5. a 6. marca 2016.
Ambasádorkou podujatia ja najúspešnejšia Slovenská reprezentantka Veronika Velez –Zuzulová.

VIAC INFO O UBYTOVANÍ