Lístky na Svetový pohár dostupné už aj v Ticketportali!

Lístky na AUDI FIS SKI WORLD CUP JASNÁ sú už dostupné aj cez sieť TICKETPORTAL. Organizátori tak zareagovali na obrovský záujem o lístky a zvýšili ich dostupnosť. Na druhej strane, len pár dní ostáva záujemcom na kúpu lístkov cez vernostný klub GOPASS, ku ktorým ich čaká malé prekvapenie.

,,Sezóna snov našich reprezentantiek Veroniky Zuzulovej a Petry Vlhovej vyvolala o preteky v Jasnej záujem, v ktorý sme si pred sezónou ani nedovolil dúfať. Chceme teda vyjsť v ústrety aj fanúšikom, ktorým nevyhovuje predaj cez internet a chcú mať možnosť kúpiť si lístky aj na pevných predajných miestach. Preto sme sa dohodli so sieťou Ticketportal aby sme lístky sprístupnili naozaj každému a uvoľnili 1000 lístkov na oba dni aj pre túto sieť“ vysvetlil Bohuš Hlavatý, predseda organizačného výboru.

Organizátori zároveň pripravili limitovanú edíciu lístkov, ako prekvapenie pre tých, ktorí si lístky kúpili cez vernostný klub GOPASS.

,,Keď obnovujeme tradíciu Svetových pohárov na Slovensku, stretli sme sa rôznymi artefaktmi, ktoré dodnes majú ľudia uložené na pamiatku z pretekov spred vyše 30 rokov a uvedomili sme si, že lístok je jedným z takých nositeľov spomienok. Preto každému kto si kúpil elektronický lístok cez GOPASS, pošleme poštou aj vytlačený lístok, v špeciálnom grafickom prevedení, ako pamiatku na prvý svetový pohár na Slovensku po vyše 30 rokoch,“ dodal Hlavatý.

Na získanie tejto limitovanej edície však ostáva už len pár dní.
Predaj lístkov cez stránku www.gopass.sk organizátori ukončia 24. Januára 2016 alebo po vypredaní kapacity podujatia.

O obrovskom záujme o preteky svedčia počty predaných lístkov, keď na oba dni spolu je predaných už bezmála 5000 lístkov. Najväčší záujem je samozrejme o nedeľu, kedy sa predpokladá štart Veroniky Zuzulovej a Petry Vlhovej.

V najbližších dňoch sa tiež začne predaj vstupov na večernú párty v Happy Ende po sobotňajšom pretekovom dni. Tá je však len čerešničkou na torte bohatého sprievodného programu pretekov svetového pohára. Vlastne správnejšie by bolo povedať, že preteky budú sprievodným programom jednej veľkej zimnej párty od 4-tého do 6-teho marca v Jasnej.

Preteky Svetového pohára žien v obrovskom slalome a slalome sa v Jasnej budú konať v sobotu a nedeľu 5. a 6. marca 2016. Ambasádorkou podujatia ja Slovenská reprezentantka Veronika Velez –Zuzulová.