Prvých tisíc lístkov do Jasnej sa vypredalo v priebehu niekoľkých minút


Svetový pohár v Jasnej obrovským magnetom! O možnosť vidieť v januári na svahu v Jasnej elitné pretekárky Svetového pohára vrátane našej najlepšej lyžiarky Petry Vlhovej je na Slovensku enormný záujem. Po tom, čo bol dnes dopoludnia oficiálne spustený predaj vstupeniek, sa limitovaný počet prvých tisíc dvojdňových vstupeniek v cene od 35 eur vypredal v rekordne rýchlom čase – za 5 minút.

Expresne rýchlo sa aj napriek násobne väčšiemu počtu minuli aj vstupenky z druhej vlny – v hodnote od 45 eur. Aj po tých sa v priebehu dňa len tak zaprášilo. „Vedeli sme, že lyžovanie je v našich končinách v posledných rokoch ťahákom, no taký enormný záujem príjemne prekvapil aj nás, pretože sme predali už viac ako dve tretiny všetkých vstupeniek. Veľmi sa z toho tešíme a upozorňujeme ďalších fanúšikov, že vstupenky – hoci v inej cenovej relácii – sú ešte stále k dispozícii,“ skonštatoval predseda organizačného výboru Audi FIS Svetového pohára 2024 Jiří Trumpeš.

Pripomíname, že ich cena sa po vypredaní vstupeniek v hodnote 45 eur opäť zvýšila o 10 eur a v záverečnej tretej vlne sú dvojdňové vstupy PUBLIC v predaji sú vo finálnej cene od 55 eur. Naďalej platí, že jeden záujemca si môže kúpiť maximálne 10 lístkov. Všetky vstupenky sú registrované na meno a sú neprenosné