ŠTÚDIO JASNÁ si našlo cestu k fanúšikom a prekonáva očakávania


Stále mimoriadne nepriaznivá pandemická situácia nedovolila tisíckam fanúšikov osobnú účasť na víkendových pretekoch Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní žien v Jasnej. Organizátori tak pre priaznivcov pripravili iný formát zábavy pred aj počas prestížneho medzinárodného podujatia a vo virtuálnom svete sa veľkej pozornosti teší ŠTÚDIO JASNÁ.

Pravidelná relácia na internete s rôznymi unikátnymi hosťami či neskutočnými výzvami láka mnoho divákov. V Štúdiu Jasná na oficiálnom webe SP je možné sa tiež dozvedieť mnoho zaujímavých informácií aj zo zákulisia pretekov. Kým od pondelka do piatka šlo o večerné vysielanie, počas súťažného víkendu majú šancu všetci fanúšikovia získať v priamom prenose zaujímavý obsah počas celého dňa.

Za všetko hovoria čísla. Jednotlivé videá zo Štúdia Jasná mali počas predchádzajúcich pracovných dní až päťciferný počet vzhliadnutí a takmer desaťtisíc unikátnych divákov. Keďže organizátori pretekov pripravili aj rôzne súťaže pre fanúšikov, zaznamenali v komentároch cez 4200 príspevkov. A pred sobotňajším prvým kolom slalomu malo štúdio viac ako 4000 vzhliadnutí.

„Sme veľmi milo prekvapení zo záujmu fanúšikov, ktorí si našli cestu na našu online platformu. Čísla dvoj až trojnásobne prevýšili naše očakávania. Síce by sme skvelých slovenských priaznivcov mali najradšej priamo v Jasnej, no ich záujem a podporu na diaľku si mimoriadne ceníme,“ povedala PR a media manažérka Svetového pohára Michaela Grendelová.