Všetko pre spokojnosť fanúšikov

Televízia, štúdio, veľkoplošné obrazovky


Prípravy na Svetový pohár v alpskom lyžovaní v Jasnej (20.-21.2024) pokračujú v plnom nasadení. Priamo v areáli pretekov sa stretli zástupcovia organizačného výboru spolu s dodávateľskými organizáciami a zástupcami JOJ Šport, aby čo najlepšie pripravili podmienky pre ich fungovanie počas akcie.

„Chceme našim divákom priniesť nielen priamy prenos z podujatia, ale aj top zážitok s obrovskou porciou informácií. Celý týždeň budeme vysielať priamo z Jasnej štúdio, v ktorom prinesieme veľa zaujímavých záberov zo zákulisia, chýbať nebudú atraktívni hostia, súťaže,“ informoval Roman Neuschl, riaditeľ JOJ Šport. Dôležitou súčasťou pracovného stretnutia boli konzultácie pri rozmiestnení nevyhnutnej infraštruktúry pre čo najefektívnejšiu prácu jednotlivých tímov zabezpečujúcich nielen vysielanie ale aj zábavu pre návštevníkov podujatia. S tým súvisel napríklad výber miest pre veľkoplošné obrazovky, ktoré by mali divákom v jednotlivých zónach prinášať aktuálne informácie o dianí na trati ako aj sprievodných aktivitách. „Jednu veľkoplošnú obrazovku budeme mať vo fanzóne na Bielej Púti, ďalšie dve v priestore cieľa a dve na Priehybe. Práve dnes sme doladili niektoré detaily ich umiestnenia, aby boli fanúšikovia v spojení s dianím na trati,“ doplnil projektový manažér podujatia Dominik Prno.

Atmosféru priamo v areáli budú od piatka do nedele dotvárať vystúpenia rôznych interpretov, návštevníci sa môžu tešiť na stánky partnerov podujatia, gastronómiu, predaj suvenírov a módnych doplnkov zo špeciálnej edície World Cup Jasná 2024.