Po enormnom záujme o vstupenky, Jasná hlási VYPREDANÉ!

Svetový pohár v Jasnej dokázal, že je skutočným lyžiarskym ťahákom


(Jasná, 24. 10. 2023) Len zopár dní potrebovali slovenskí fanúšikovia lyžovania, aby vykúpili všetky dvojdňové vstupenky Public na Svetový pohár v Jasnej, ktorý sa v januári 2024 po dlhých 32 mesiacoch vráti na Slovensko. Rovnako ako základné dvojdňové vstupenky, ktorých cena sa v prvej vlne predaja začínala na 35 Eur, zmizli z ponuky aj lístky z druhej vlny za 45 Eur a v záverečnej tretej vlne sa po zopár dňoch vypredali lístky Public vo finálnej cene 55 Eur. Čiže dvojdňové lístky Public sú v tejto chvíli vypredané rovnako ako aj parkoviská v dejisku Svetového pohára.

„Neuveriteľné. Slovenský národ opäť raz potvrdil, že má lyžovanie v krvi. Naozaj sme nečakali, že počas niekoľkých dní bude kapacita Svetového pohára vypredaná. Veľmi si to vážime a je to obrovský záväzok. Je našim spoločným cieľom, aby sa fanúšikovia v januári dočkali naozaj krásneho lyžiarskeho divadla,“ teší sa predseda organizačného výboru Audi FIS Svetového pohára 2024 Jiří Trumpeš. A ako dodáva: „Chcem pripomenúť divákom, že do hlavnej fanzóny na Bielej Púti bude možný vstup aj bez vstupenky, a tak si sprostredkovane lyžiarsku atmosféru užijú fanúšikovia priamo v areáli Svetového pohára, kde sa budú môcť stretnúť s najlepšími pretekárkami v piatok a v sobotu večer počas verejného žrebovania štartových čísel.“

V predaji sú naďalej k dispozícii dvojdňové vstupenky VIP SILVER  a VIP GOLD. Viac informácií nájdete na www.worldcupjasna.sk. Fanúšikov čaká v Jasnej bohatý sprievodný program. Centrum zábavy bude na Bielej Púti. V pláne sú koncerty, súťaže aj verejné žrebovanie štartových čísel elitnej pätnástky pretekárok. To prebehne v piatok aj v sobotu vždy o 18.00 h, príležitosť stretnúť sa s Petrou Vlhovou či Mikaelou Shiffrinovou tak priaznivci lyžovania budú môcť využiť dva razy.

Naďalej platí, že stredisko aj počas súťažného víkendu zostane otvorené a viaceré trate budú k dispozícii. Okrem zjazdoviek Petra Vlhová, Majstrovská a Biela Púť budú všetky ostatné trate na severnej aj južnej strane strediska naďalej k dispozícii lyžiarom. Svetový pohár odštartuje v sobotu 20. januára pretekmi v obrovskom slalome, o deň neskôr je na programe špeciálny slalom.